• عضویت
صفحه اصلی  //  محصولات  //  آنتی ویروس بیتدفندر آنتی ویروس خانگی آنتی ویروس اندروید Bitdefender

آنتی ویروس بیتدفندر برای آندروید 2012

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

بیتدفندر برای اندروید

بیتدفندر برای اندروید ،گوشی ها را در مقابل ویروس ها و تهدیدات اینترنتی محافظت می کند و به طور خودکار آخرین تهدیدات امنیتی را شناسایی می کند.

بیتدفندر علاوه بر این از سرویس های مبتنی بر نمایش هزینه ها و و برنامه های کاربردی استفاده از اینترنت را نیز فراهم می کند و همچنین اجازه تصمیم گیری  در مورد حریم خصوصی و اطلاعات شخصی کاربران را فرهم می کند.


محافظت در برابر سرقت

بیتدفندر برای حفاظت در برابر سرقت گوشی امکانی را فراهم آورده تا از طریق آن بتوان ،گوشی اندروید را از راه دور قفل کرد تا اطلاعات آن محفوظ بماند.


محافظت در برابر فضای اینترنت

بیتدفندر در زمان استفاده از فضای اینترنت اگر با حملات فیشینگ و ترجان ها و ... مواجه شود سریعا به کاربر خود این موضوع را هشدار می دهد.
 اسکن برنامه های نصب شده

بیدفندر بعد از نصب هر برنامه کاربردی مورد استفاده کاربر ،آن را اسکن می کند تا موبایل را در مقابل هر تهدید امنیتی محافظت کند.
تقاضای اسکن

تقاضای اسکن می تواند در هر زمانی صورت گیرد تا اطمینان حاصل شود که تمام برنامه های نصب شده روی دستگاه و تمام برنامه کاربردی در حافظه تلفن ،برنامه های مخربی نیستند که به سیستم آسیب برسانند.

 


 

 

 

چک کردن برنامه ها

 توسط بیتدفندر در هر زمانی می توانیم یک مرور کلی در مورد مجوزهایی که دسترسی برنامه ،اطلاعات در مورد برنامه هایی که در حال تلاش برای دسترسی اینترنت و یا اطلاعات شخصی هستند را داشته باشیم.


 

سرعت بالا و حداکثر استفاده از طول عمر باتری

بیتدفندرعلاوه بر ایجاد محیط امن اینترنتی برای گشت وگذار ، با جلوگیری از نصب نرم افزارهای مخرب را بدون به خطر انداختن عمر باتری باعث بالا رفتن عملکرد سیستم می شود.

اجزای سازنده نسخه رایگان :                                                                   اجزای سازنده نسخه premium:

Malware-Scanner  -                                                                                         Malware-Scanne

               Anwendungs-Check  -                                                                                     Anwendungs-Check 

 Fernortung   -                                                                                        Diebstahlschutz - 

- Surfschutz 


سیستم مورد نیاز :
-   آندروید 2.2 یا بالاتر
-  اتصال به اینترنت فعال
-  مرورگر پیش فرض برای آندروید

خواندن 25333 دفعه

تماشاخانه تصویر

نظر دادن

فیلدهای ستار دار * حتماً تکمیل گردد

محصولات Bitdefender

Plus1

Intenet-Securitypp

Total1

reverse phone lookup