• عضویت
صفحه اصلی
بیت دیفندر برنده جایزه مقام اول در دقیق ترین تست AV-Comparatives
چاپ
امتیاز کاربر: / 2
بدخوب 

بیت دیفندر برنده جایزه مقام اول در دقیق ترین تست  AV-Comparatives                                                     

بیت دیفندر تنها محصول امنیتی است که توانست در تست  AV-Comparatives راه حل های 100% کارآمد را در برابر بدافزارها در این آزمون به عرصه نمایش بگذارد.

آنتی ویروس بیتدفندر برای کسب این مقام با شرکت در آزمونی که توسط مقامات خارجی به رسمیت شناخته شده و به عنوان پیچیده ترین و جامع ترین از آن یاد شده شرکت نموده.در این آزمون ،آنتی ویروس بیتدفندر توسط 21 شرکت مورد آزمایش قرار گرفته که توانسته از سیستم های آنها در مقابل بدافزارها به صورت کامل دفاع کند.لازم به ذکر است در این آزمون دیگر رقبای آن نیز مانند کسپرسکی، AVG، مک آفی، ترند میکرو و ... شرکت داشته اند.

Andreas Clementi مدیرعامل شرکت  AV-Comparatives گفت : گرفتن امتیاز 100 از 100 توسط بیتدفندردر نتایج حاصل از تست ما ،بسیار چشمگیر است و بیتدفندر در این تست توانست ثابت کند که آنتی ویروسی کاملا قابل اعتماد است.

بیتدفندر این مقام را زمانی دریافت کرد که در ماه گذشته در آزمون AV-TEST که در آن نیز با حضور شرکت های بزرگ برای بررسی عملکرد آنتی ویروس ها در برابر با ویروس ها، کرم ها، تروجان ها و دیگر تهدیدات آنلاین برگزار شد توانست مقام اول را نیز در این آزمون به خود اختصاص دهد.این شرکت به تازگی توانسته  جایزه VBSpam+ برای تشخیص هرزنامه از شرکت بولتن به دست آورد.

Catalin Cosoi مدیریت استراتژی امنیت بیتدفندر می گوید:"ما تا به امروز نیز در جایگاه مقام اول قرار داشتیم ولی کسب رتبه اول در سال  2013 با سالهای گذشته واقعا متفاوت است از آنجا که نه تنها ما سعی در پیشی گرفتن از دیگر رقبا داشتیم، بلکه  در پی پیشی گرفتن از عملکردهای گذشته خود نیز بودیم  و این دقیقا همان چیزی است که مجموعه ما برای رسیدن به آن تلاش می کند. "

در مراسم اعطای جوایز در اوایل سال جاری، محصول  امنیتی بیت دیفندر سال 2012 توسط AV-Comparatives  به عنوان محصول سال نامگذاری شد، پس از آن سه ستاره کامل در هشت دوره آزمون سال گذشته به ثمر رساند. با دریافت جایزه Virus Bulletin در ماه مارس ،چهار سال پر از موفقیت را در آزمایش Virus Bulletin پشت سر گذاشت.

 

 

بیت دیفندر برنده جایزه مقام اول در دقیق ترین تست AV-Comparatives

 

درباره بیت دیفندر ®

بیت دیفندر خالق یکی از سریعترین و موثرترین راه حلها امنیتی در جهان اینترنت  است. این شرکت پیشگام صنعت، معرف و توسعه دهنده راه حل های امنیتی است و از سال 2001 برنده جوایز گوناگون است . امروزه فن آوری امنیتی بیت دیفندر در حدود 400 میلیون کاربران خانگی و شرکت های بزرگ در سراسر جهان دارد.

از جمله مقامات کسب شده توسط  بیت دیفندر در سطح جهانی :

کسب عنوان "محصولات سال" توسط  AV-Comparatives، Best Ripair 2012" توسط  AV-Test ،  و "بهترین آنتی ویروس برای 2013 "مجله کامپیوتر، که وضعیت رهبری نرم افزار آنتی ویروس در بین محصولات امنیتی را تایید میکند.   

                                       
منبع:
http://www.bitdefender.com

 

 

 
reverse phone lookup