• عضویت
صفحه اصلی

آنتی ویروس رایگان برای آندروید

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)


امنیت ضروری برای دستگاه شما

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر با بهره گیری از موتورهای تشخیص قوی، همراه با قابلیت اسکن سریع، دستگاه های آندروید را از تهدیدات امنیتی با حداقل تاثیر بر روی منابع  ایمن نگه می دارد. 

      -  حفاظت در برابر بدافزارها

      -  حداقل تاثیر بر روی منبع

      -  اسکن سریع

 

در حال حاضر، شما می توانید برنده آنتی ویروس بیت دیفندر اندروید باشید !

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر ، یک راه حل رایگان و قدرتمند است که با بهره گیری از تکنولوژی اسکن سریع برای دستگاه آندروید و آخرین متدهای تشخیص ویروس، با حداقل تاثیر بر روی باتری دستگاه می باشد.

 

 

 

 

 

تشخیص بی نظیر

 

آنتی ویروس بیت دیفندر رایگان با استفاده از موتورهای اسکن قوی توانایی تشخیص 99% از ویروس ها را دارد.

 

 

عملکرد قوی

 

به جای دانلود و ذخیره کردن مشخصات ویروس ها به طور مستقیم در دستگاه های آندروید، آنتی ویروس رایگان بیت با بررسی آخرین اقدامات حفاظتی ،از آلوده شدن سیستم جلوگیری می نماید.

 

سرعت بالا

 

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر با قدرت تشخیص تهدیدات با استفاده از سرویس های امنیتی، با جلوگیری از نصب و راه اندازی برنامه های مخرب با حداقل تاثیر بر عمر باتری،امنیت سیستم را برقرار می کند.

 

 

 

 

 

اسکن بعد از نصب هر برنامه

 

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر پاک باقی ماندن دستگاه Android شما را با اسکن خودکار هر برنامه بلافاصله بعد از نصب آن تضمین می کند.

 

تقاضا ی اسکن

 

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر امکان تقاضا اسکن در هر زمان ممکن میسازد ، تا از امن بودن تمام برنامه هایی که نصب و نگهداری شده بر روی دستگاه اطمینان حاصل نمایید.

 

پیکربندی

 

آنتی ویروس رایگان بیت دیفندر برای حفاظت در برابر تمام تهدیدات امنیتی راه حل به شما ارائه می. این آنتی ویروس پس از نصب هر برنامه ،اقدام به اسکن آن می نماید .

 

خواندن 27874 دفعه

تماشاخانه تصویر

محتوای بیشتر در این بخش: « - اینترنت سکیوریتی بیتدفندر 2013

نظر دادن

فیلدهای ستار دار * حتماً تکمیل گردد

reverse phone lookup